Filia Łomianki
ul. Warszawska 107
05-092 Łomianki

tel. +48 (22) 245 46 47
tel. +48 508 119 358
e-mail: adwokaci@bwkancelaria.pl

O nas

W naszej Kancelarii kierujemy się podstawową zasadą – mamy dbać o dobro Klienta. Zawsze.

Zagadnienie, z którym zgłasza się Klient, jest najczęściej tylko elementem jego sytuacji prawnej i faktycznej i dlatego na wstępie staramy się ją poznać i pod tym kątem analizujemy przedstawiony problem.

Jeżeli istnieje możliwość zaoszczędzenia Klientowi zbędnych wydatków na sprawę – na pewno o niej poinformujemy.

Jeżeli z naszej wiedzy i doświadczenia wynika, że dane powództwo jest bezcelowe, to przekonujemy o tym Klienta. Jeżeli widzimy realne szanse na wygraną – nie zwlekamy z przygotowaniem pozwu lub wniosku wszczynającego postępowanie przed sądem.

W świadczeniu usług prawnych na najwyższym poziomie pomaga nam bogate doświadczenie zdobyte na sali sądowej oraz w ramach stałej obsługi podmiotów korporacyjnych.

Od wielu lat łączymy praktykę w sprawach cywilnych z prowadzeniem spraw karnych, dlatego też nasze porady i opinie prawne mają charakter kompleksowy, co bardzo cenią nasi Klienci.

Ponieważ prawo ma charakter systemowy to zawsze dokonujemy kompleksowej analizy sytuacji Klienta, w tym jeśli to konieczne współpracujemy z ekspertami z innych dziedzin.

 

 

Adw. Monika Bogdanowicz – Walenciak    

monika bogdanowicz walenciak

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie studiów uczestniczyła w programie Socrates-Erasmus, studiując przez rok na  Universitat Interancional de Catalunya w Barcelonie. 

Ukończyła studia podyplomowe – Akademia Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Doświadczenie na sali sądowej zdobywała jako współpracownik kilku warszawskich kancelarii oraz jako in-house lawyer, zaś od 2011 r. prowadzi własną kancelarię adwokacką.

Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim. W pracy cechuje ją rzetelność, punktualność oraz determinacja w rozwiązaniu problemu Klienta.

Prywatnie realizuje również dość ambitny projekt – wytresowanie jamnika. O tym jak bardzo trudno jest to zadanie, będą wiedzieli inni właściciele psów tej rasy.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 694 620 151

Adw. Anna Sumorowska

anna lech

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. W 2018 r. złożyła egzamin adwokacki z najlepszym wynikiem w warszawskiej Izbie Adwokackiej.  

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentką Podyplomowych Studiów Podatkowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół problematyki procedury cywilnej, prawa gospodarczego oraz prawa podatkowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach adwokackich w Warszawie oraz jako in-house lawyer w dziale prawnym spółek z branży mediowej. Aktualnie prowadzi własną kancelarię adwokacką.

Biegle posługuje się językiem angielskim, zna również język hiszpański.

Prywatnie pasjonatka podróży, żużla oraz twórczości Jerzego Pilcha.

Kontakt: a.sumorowska@bwkancelaria.pl, tel. 508 119 358

r.pr. Paweł Walenciak

pawel walenciak

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jeszcze w trakcie studiów brał udział w projektach zmierzających do podniesienia świadomości prawnej zarówno młodzieży jak i dorosłych.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobywane, w kancelariach w Krakowie i  Warszawie, a także jako in-house lawyer w sektorze prasowym i wydawniczym.

Samodzielną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego prowadzi od 2005 r., w tym od 2009 r. w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej, a od sierpnia 2018 r. w formie indywidualnej kancelarii radcowskiej.

Posługuje się językiem angielskim.

Po godzinach biega, starając się nie rozmyślać za dużo o prowadzonych sprawach.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

adw. Sylwia Kobuszewska - Melion

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podczas studiów świadczyła bezpłatną pomoc prawną w ramach Uniwersyteckiej Studenckiej Poradni Prawnej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich kancelariach adwokackich i radcowskich.

Obecnie prowadzi własną kancelarię adwokacką.

Do obszaru jej głównych zainteresowań należą prawo rodzinne, prawo spadkowe oraz cywilne spory sądowe. 

Prywatnie miłośniczka gotowania, kryminałów i literatury obozowej. 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 500 754 437