Filia Łomianki
ul. Warszawska 107
05-092 Łomianki

tel. +48 (22) 245 46 47
tel. +48 508 119 358
e-mail: adwokaci@bwkancelaria.pl

Porady Prawne

Porada prawna to jedna z najpopularniejszych form pomocy, jaką możemy uzyskać w Kancelarii Adwokackiej. W zależności od naszych potrzeb może ona dotyczyć różnych gałęzi prawa – od prawa cywilnego, przez aspekty prawa gospodarczego, aż po prawo rodzinne, a nawet prawo karne. Porady prawne najczęściej przyjmują postać pomocy doraźnej, którą adwokat świadczy jednorazowo po zapoznaniu się z problemem klienta.

Porady Prawne Warszawa

Nasza Kancelaria Adwokacka w Warszawie oferuje Państwu jednorazowe porady prawne z zakresu interesujących Państwa zagadnień z różnych dziedzin prawa. Pomoc związaną z oferowaniem porad prawnych świadczymy na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pomagamy mikro- i małym przedsiębiorstwom, które nie współpracują na co dzień z żadną kancelarią prawną lub prawniczą.

Udzielając porad prawnych działamy w jak najlepszym interesie Naszych Klientów, dlatego każdorazowo staramy się wskazać Państwu najkorzystniejszy tok postępowania w danej sprawie.

Jak działamy?

Zależy nam na zapewnieniu Naszym Klientom jak najlepszej obsługi, dlatego odpowiednio przygotowujemy się do udzielania porad prawnych, co wiąże się z koniecznością zapoznania się z Państwa pytaniami, a nierzadko także konkretnymi dokumentami dotyczącymi sprawy. Klientów zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszą Kancelarią w celu przekazania nam pytań i uzyskania informacji w zakresie potrzeby przedłożenia określonych dokumentów. Po uzyskaniu od Państwa kompletu informacji analizujemy zagadnienie i umawiamy się z Państwem na spotkanie w Kancelarii. Podczas spotkania udzielamy porady prawnej.

Klienci, którzy nie przekazali nam wszystkich niezbędnych informacji przed umówionym terminem spotkania w Kancelarii – w zależności do tematyki i obszerności zagadnienia – mogą zostać poproszeni o ustalenie dodatkowego terminu spotkania. Wynika to z konieczności zapoznania się z przedłożonymi materiałami w celu udzieleni jak najbardziej wyczerpującej porady prawnej.

Kiedy warto zgłosić się po poradę prawną?

Wśród osób prywatnych i samozatrudnionych wciąż pokutuje przeświadczenie, że nie warto zwracać się po poradę prawną do Kancelarii Adwokackiej w małoważnych sprawach. Nasza praktyka zawodowa pokazuje, że na bazie pozornie małoważnych spraw mogą wyrosnąć poważne problemy, których Nasi Klienci mogliby uniknąć zgłaszając się do nas po porady prawne wcześniej. Dlatego do skorzystania z możliwości uzyskania porady prawnej zachęcamy wszystkich i zawsze, nawet wówczas, gdy problem wydaje się błahy.