Filia Łomianki
ul. Warszawska 107
05-092 Łomianki

tel. +48 (22) 245 46 47
tel. +48 508 119 358
e-mail: adwokaci@bwkancelaria.pl

Obszary praktyki

Obsługujemy przedsiębiorców i klientów indywidualnych

Praktyka

Obsługa Klientów biznesowych

Zajmujemy się świadczeniem usług na rzecz przedsiębiorców - zarówno  prowadzących indywidualną działalność gospodarczą , jak i tych, którzy ową działalność prowadzą w formie spółek, spółdzielni, związków pracodawców etc.

Nasze usługi cechuje rzetelność i szybkość, co jest jedną z głównych wartości świata biznesu. Staramy się znaleźć rozwiązanie dla każdego problemu naszych klientów, przewidując szereg incydentalnych komplikacji i przyszłych konsekwencji, które mogą mieć istotne znaczenie dla danego rodzaju działalności klienta.

Z uwagi na fakt, iż sami od lat jesteśmy przedsiębiorcami, wiele zagadnień znamy z własnego doświadczenia, przez co nasze usługi są kompleksowe i cenione przez naszych klientów.

zobacz ofertę

Obsługa Klientów indywidualnych

Nasza oferta adresowana do tzw. klientów indywidualnych, czyli tych którzy nie prowadzą działalności gospodarczej lub których sprawy nie dotyczą owej działalności jest dość szeroka i podparta wieloletnim doświadczeniem.

Z uwagi na wielość prowadzonych spraw oraz ich bogatą tematykę możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe porady prawne, które znacznie wykraczają poza konkretną konsultowaną przez nas sprawę.

W naszej działalności na rzecz klientów indywidualnych kierujemy się przede wszystkim staraniem o zabezpieczenie ich interesów, w tym również interesów finansowych, starając się przedstawiać propozycje rozwiązania problemów, które wiązałyby się z jak najmniejszym kosztem i ryzykiem.


zobacz ofertę