Filia Łomianki
ul. Warszawska 107
05-092 Łomianki

tel. +48 (22) 245 46 47
tel. +48 508 119 358
e-mail: adwokaci@bwkancelaria.pl

Obsługa Klientów indywidualnych

Służymy Państwu pomocą w każdej sprawie

Umowa przedwstępna i przyrzeczona

Jedną z najważniejszych transakcji jaką przychodzi przeprowadzić w życiu większości z nas jest zakup nieruchomości. Waga takiej czynności wynika zarówno z wysokiej ceny nieruchomości , jak również znaczenia dokonanego wyboru na sytuację klienta i jego rodziny często przez dziesięciolecia.

Jeżeli dodatkowo zważyć emocje towarzyszące zakupowi i fakt, że szczególnie na rynku pierwotnym dochodzi do zakupu od kontrahenta (dewelopera) znacznie silniejszego to łatwo sobie wyobrazić, ile niebezpieczeństw i nerwów czyha na szczęśliwych nabywców własnego „M”.

W związku z tym, jeśli zamierzają Państwo zakupić nieruchomość, to warto rozważyć skorzystanie z kompleksowego doradztwa prawnego, które oferujemy.  W ramach naszej usługi otrzymują Państwo wstępną poradę prawną, podczas której zwracamy uwagę na kwestie istotne przed rozpoczęciem poszukiwania nieruchomości, w szczególności kwestie podjęcia współpracy z pośrednikiem nieruchomości, zagadnienia umowy przedwstępnej, w kontekście współpracy z bankiem lub pośrednikiem finansowym.

Ponadto, zajmujemy się szczegółową analizą treści umów przedwstępnych oraz przyrzeczonych sprzedaży nieruchomości, nanosimy uwagi i zmiany lub przygotowujemy w całości własne projekty umów.