Filia Łomianki
ul. Warszawska 107
05-092 Łomianki

tel. +48 (22) 245 46 47
tel. +48 508 119 358
e-mail: adwokaci@bwkancelaria.pl

Obsługa Klientów biznesowych

Zapraszamy do nawiązania stałej współpracy

Zakładanie spółek

Założenie spółki jest aktualnie jedynie pozornie prostym zadaniem. Po zawarciu umowy spółki  i  sporządzeniu kilku dodatkowych dokumentów, należy ją zarejestrować w Krajowym Rejestrze Sądowym i w zasadzie na tym rola prawnika mogłaby się skończyć.

My oferujemy Państwu kompleksowe usługi, których celem jest wyprzedzanie i zapobieganie ew. problemom w przyszłości. Dlatego też już na etapie sporządzania umowy spółki skupiamy się przede wszystkim na zabezpieczeniu interesów naszych Klientów, starając się przewidzieć wszystkie przyszłe zagrożenia: nielojalnych członków zarządu, konflikty między wspólnikami, wrogie przejęcia spółek, przejmowanie kontrahentów spółki przez jej wspólników/członków zarządu, konflikty związane z obrotem udziałami, wzajemne rozliczenia wspólników po zakończeniu działalności, czy kwestie związane z dziedziczeniem udziałów.

Przy takim podejściu, zakładanie spółek jest o wiele bardziej skomplikowane, jednak czas i wysiłek poświęcony przy rozpoczynaniu działalności procentuje w przyszłości, pozwalając na uniknięcie przedsiębiorcom wielu przyszłych problemów.